ES

Europe: EN

Belgium: FR | NL

France: FR

Germany: DE

Greece: GR

Italy: IT

Netherlands: NL

Poland: PL

Russia: RU

Spain: ES

Sweden: SE

United Kingdom: EN

detalles del trabajo

17 enero 2022, Poland

IT Application Developer EA - Based in Poland

Information Technology

CÓDIGO DE PUESTO: IT Application Developer EA
Cargo: Information Technology
País: Poland
UBICACIÓN: Kraków
TIPO DE CONTRATO: Full-Time
INFORMACIÓN:

DEL MONTE (POLAND) SP. Z O.O. firma będąca częścią światowego lidera w produkcji oraz dystrybucji owoców i warzyw do swojego oddziału w Polsce, poszukuje osoby na stanowisko: IT Application Developer, EA (Miejsce pracy: Kraków).

Opis stanowiska:

• Projektowanie, tworzenie modyfikacji i rozszerzeń funkcjonalnych w Dynamics Navision / Business Central. Testowanie i dokumentowanie prac.
• Rozwój i utrzymanie aplikacji Dynamics Navision / Business Central
• Przygotowanie aplikacji do aktualizacji do wersji BC 365
• Projektowanie raportów i zestawień danych
• Implementacja integracji z zewnętrznymi serwisami i systemami
• Zapewnianie wsparcia użytkownikom biznesowym w Europie

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
• Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z NAV 2009 i nowszych oraz Business Central. Doświadczenie w programowaniu modyfikacji/rozszerzeń w Dynamics Navision / Business Central
• Znajomość raportów i analiz Dynamics Navision / Business Central
• Znajomości języków programowania: C/AL, AL, C# (.NET), T-SQL (min. 2 z wymienionych)
• Praktyczne doświadczenie w dostosowywaniu i konfiguracji Dynamics Navision / Business Central
• Doświadczenie w przygotowywaniu integracji z systemami zewnętrznymi
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność pracy w zespole
• Zdolności analityczne

Oferujemy:
• Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Uczestnictwo w międzynarodowych projektach
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Prywatną opiekę medyczną

Volver a la lista
x